Ayasofya & The Haghia Sophia

Yorum bölümünden önerilerinizi yazabilirsiniz:

Sitemize üye olup yada olmadan, yorum bölümünden fikirlerinizi bize yazar ve yollarsanız, Ülkemiz ve insanlık için en doğrunun tamamlanmasında katkıda bulunmuş olmanızdan onur ve mutluluk duyacağız. Saygılarımızla Öneri Haber.

Ayasofya:

Ayasofya müzesi müslümanlar ve hristiyanlar için dini bakımdan çok önemlidir. 1,6 milyar müslüman ve 2,2 milyar hristiyan toplamda 3,8 milyar insan eder, güzel bir reklam kampanyası ile milyonlarca ziyaretçi Allah ile bütünleşir bu sayede çok büyük ilahi hizmet yapılmış olur aynı zamanda turizm sayesinde milyonlarca dolar döviz kazancı elde edilebilir. Bir çok insan maddi feraha kavuşacağından bu da büyük ilahi hizmet olacaktır.

 

English

 

The Haghia Sophia museum is very important for Muslims and Christians in religious terms. 1.6 billion Muslims and 2.2 billion Christians total 3.8 billion people. With a good advertising campaign, millions of visitors will integrated with God. This is great divine service will made, and millions of dollars can be earned through tourism. This will be a great divine service as many people will have to material wealth.

Yazan/ Writer: Hakan CoşarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir