Ülkelerle Dostluk Arttırılmalıdır

Yorum bölümünden önerilerinizi yazabilirsiniz:
Sitemize üye olup yada olmadan, yorum bölümünden fikirlerinizi bize yazar ve yollarsanız, Ülkemiz ve insanlık için en doğrunun tamamlanmasında katkıda bulunmuş olmanızdan onur ve mutluluk duyacağız. Saygılarımızla Öneri Haber.

Ülkelerle Dostluk Arttırılmalıdır:

Ülkelerle dostluklar arttırılmalıdır. Amerika, Avrupa, Asya, Afrika, tüm kıtalardaki, tüm ülkeler ile dostluklar artmalıdır. Öncelik müttefiklerimiz ile olmalıdır, bizim onlara, onlarınsa bize ihtiyaçları vardır. Ne haklarını yemeliyiz nede hakkımızı yedirmemeliyiz. Dosluklar sevecen ve birbirini koruyan şekilde olmalı. Nasıl iki kardeş birbirine davranıyorsa, nasıl bir birini koruyup kolluyorsa, nasıl ki beraber girdikleri ortaklıkta eşitse, biri diğerini çırak çıkarmıyorsa, herkes kendi hakkını koruyorsa, biri diğerinin hakkını koruyorsa. Müttefiklerimiz ve ticaret yaptığımız ülkelerle aynı olmalıyız. Böylece muhataplarımızı daha çok sevip, onlar tarafından da daha çok seviliriz.

Ülkeler ile kültürel bağlar kurmalıyız, onların adetlerini, gelenek ve göreneklerini iyi anlayıp, onlara kendimizi doğru tanıtmalıyız.

 
Yazan: Hakan CoşarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.